Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyhlášení výsledků 4. ročníku PLP

25. 8. 2016

Slavnostní vyhlášení 4. ročníku PLP se uskutečnilo v pátek 19.8.2016 za účasti zástupců všech hrajících klubů, kteří se sešli na hřišti FC Velim „U Roberta". Letošní sezónu zhodnotil Pavel Jeřala. Seznámil přítomné s výsledky, včetně podrobně vypracovaných tabulek úspěšností týmů v jednotlivcích, dvojicích, tripletech, v domácích resp. venkovních zápasech, první resp. druhé polovině soutěže.


V letošním ročníku došlo k dalšímu rekordnímu zápisu - Petr a Tonda Faustovi nejen, že nastoupili ke všem 14 duelům ve dvojicích, ale všechny je dokázali i vyhrát. Po zásluze tak byli za tento výkon oceněni soškou pétanqisty za „Událost roku". Poté bylo vyhlášeno pořadí a předány poháry: 1. místo PCFT Sokoleč, 2. PC Sokol Lipník, 3. Pedro Velim, 4. Sokol Kostomlaty, 5. Sevak Velim, 6. Kulová osma Předhradí, 7. Pétanque Sokoleč, 8. Žraloci Předhradí. Na putovním poháru jsou 4 štítky vítězů, ale jména pouze 2 klubů. Ty se o prvenství střídají. Liché ročníky zatím patří ČPK Poděbrady, sudé PCFT Sokoleč.

Děkujeme tímto Pavlovi Jeřalovi za organizování ligy, Michalu Součkovi za zpracování výsledků, kapitánům za dodržení hracích termínů a všem hráčům (letos jich bylo 63) za pěkný přístup ke hře. Další poděkování směřují k Haně Jeřalové a Jiřce Galčíkové za malé občerstvení a Robertu Buncovi za ochotu.

Na závěr proběhly tradiční hry, které letos netrvaly tak dlouho, protože již druhý den byl turnaj v Sokolči, kde převážná část účastníků vyhlášení také hrála. Na další ročník se těší pořadatelé z PC Sokol Velim. Již nyní se přihlásil nový účastník PLP - Sport Kolín.

fotky zde

další fotky zde

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář