Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žraloci Předhradí - PCP Lipník

25. 4. 2017
Žraloci Předhradí - PCP Lipnik 1:3
hráno v Předhradí 28.4.2017
2x2

Z. Malá, P. Němeček

Doubrava , Reinbergrová

12:13

2x2

F. Vejtruba, K. Sudomeřický

Moucha , Mouchová

13:10
1x1

Z. Malá

Doubrava

10:13
3x3

Němeček,Malá,Sudoměřický

Pražáková,Reinbergrová,Šupolíková

9:13

Úvodní souboj domácích Žraloků proti týmu PCP Lipník proběhl v příjemné přátelské atmosféře, kterou nedokázal narušit ani mnohdy silně protestující déšť. Byť stav 1:3 napovídá, že Lipník měl poměrně navrch, naprosto všechna utkání měla vyrovnaný průběh. 
V úvodní dvojkách nastoupil tým Malá-Němeček proti Doubrava-Reinbergrová, v dlouhé přetahované domácí vedli už 12:10. Tým hostů však zabral a výhru slavil nakonec on. Ve druhé dvojice to dlouho vypadalo na jednostrannou záležitost. Za Žraloky na úvod vedl tým Vejtruba se Sudoměřickým nad lipnickými Mouchou s Mouchovou už 8:0, hosté však postupně hru vyrovnali a domácí nakonec byli rádi za vítězství 13:10. 
Vše tedy mělo rozhodnout druhé kolo v podobě jedniček a trojek. Aniž bychom se společně nějak domluvili, nakonec v obou utkáních rozhodovala bitva mezi pohlavími. V jedničkách proti sobě hráli Malá s Doubravou. Jak konečný výsledek napovídá, druhý bod pro hosty ukořistil právě hrdina z Lipníku (stav 10:13). 
Ve trojkách chlapské trio z Předhradí, Vejtruba-Němeček-Sudomařický, muselo čelit ženským zbraním zástupkyň lipnického družstva, Pražáková-Šupolíková-Reinbergrová. A řekněme si to upřímně, i když konečný stav 9:13 ukazuje vyrovnanou bitvu, ženské to v tomto souboji pánům pořádně nandaly. 
Nezbývá než dodat, že jsme doslova tancovali mezi kapkami deště a cedili krev (pro Wendy, která trvala, že to zde musí zaznít), nicméně po několika dnech snad už všichni uschnuli a těší se na lipnickou odvetu!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář