Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sport Kolín - Sokol Kostomlaty

18. 5. 2017

 

 Sport Kolín - Sokol Kostomlaty 1:3
hráno v Kolíně 16.5.2017
2x2

Martin Musil, Pavel Musil

Dana Šplechtová , Hynek Vyoral 9:13
2x2

Jan Musil, Josef  Musil

Jaroslava Škorničková , Alena Vaníčková

6:13
1x1

Josef  Musil

Jaroslava Škorničková

13:10
3x3

M.Musil, P.Musil,Jan Musil

Šplechtová , Vaníčková , Vyoral

3:13

Počasí nám přálo.

V prvním kole se hrálo ve dvojicích. Proti našim, Martinovi a Pavlovi Musilovi nastoupili Dana Šplechtová s Hynkem Vyoralem. V začátcích této hry se soupeři sehrávali s naším hřištěm. To umožňovalo našim, co by domácím, aby si něco málo nahráli. Ovšem v závěru hry si soupeři vzali hru pod svojí taktovku a dovedli zápas ke svému vítězství 13:9.

U druhé dvojice, kde nastoupili naši Jan a Josef Musilovi proti dvojici Jarka Skorničková a Alena Vaníčková bylo vše jinak. My jsme jim sice z počátku prvních pár her stačili, ovšem velice brzy se vše otočilo a zápas byl jasnou záležitostí hostů. Tento zápas skončil suverénním vítězstvím pro Kostomlaty 13:6.
Ve druhém kole se odehrál zápas trojic a jednotlivců. Ve trojkách nastoupili za náš tým Martin, Jan a Pavel Musilovi proti sestavě Dana Šplechtová, Alena Vaníčková a Hynek Vyoral. Z počátku to vypadalo, že by se naši mohli chytit a malinko se soupeři držet krok. To ovšem bylo jenom naše zdání. Skutečnost byla zcela odlišná. Soupeř nám velice brzy ukázal svými výkony, že má jasnou převahu a tudíž jejich výsledné vítězství 13:3 jim oprávněně náleží. V jednotlivcích proti sobě nastoupili za náš tým Josef Musil (já) a za Kostomlaty Jarka Skorničková. Mně se povedlo v úvodních hrách několik náhozů, což mi přineslo první slibné body. Jarka, která ve dvojkách excelentně umísťovala, hrála i zde velmi dobře. Ovšem já měl stále více štěstí. A to i přes skutečnost, že Jarka můj bodový náskok brzy odbourala. Zápas byl tudíž napínavý od začátku až do úplného závěru. V poslední hře, za stavu 12:10 pro nás, si Jarka posledním svým hodem odebrala vedoucí bod vyražením košonku, a tím mi dala tolik potřebný poslední vítězný bod. Tento napínavý zápas skončil 13:10 pro nás.
Celkově skončilo vzájemné utkání 3:1 pro Sokol Kostomlaty.
Hrálo se nám ve velmi příjemné a přátelské atmosféře.
Přátelům z Kostomlat děkujeme za velmi příjemné sportovní zážitky.

Koulím zdar Josef

 

Foto Sokol Kostomlaty : zde

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář