Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sport Kolín - K8 Předhradí

1. 6. 2017
 
 Sport Kolín - K8 Předhradí 1:3
hráno v Kolíně 31.5.2017
2x2

Martin Musil , Jan Musil

Eliška Borovičková, Jiří Rovný 9:13
2x2

Pavel Musil, Josef  Musil

Oldřich Borovička, Jaroslav Hanuš

0:13
1x1

Josef  Musil

Eliška Borovičková

13:12
3x3

J.Vrbová, M.Musil, Jan Musil

O.Borovička, J.Rovný, J.Hanuš

8:13
 

 

V prvním kole nastoupila naše dvojka Pavel s Josefem proti Oldovi s Jardou. Zápas byl jednoznačný pro hosty, kteří nezaváhali a uštědřili nám 13 čistých bodů. O něco lépe se dařilo naší druhé dvojce Martinovi s Honzou, kteří nastoupili proti Elišce a Jirkovi. Ovšem i zde byli hosté o poznání lepší a tudíž zaslouženě vyhráli 13 : 9.To, co bylo jednoznačné v prvním kole, tudíž, že soupeř si šel suverénně pro svá vítězství, tak ve druhém kole už rozhodně neplatilo. Dlouho se nám dařilo v trojkách odolávat. Drama přinášelo každé nové utkání. Teprve poslední hry dali jasně poznat, kdo je lepší. Hosté tudíž i tento zápas vyhráli zaslouženě 13 : 8. 
Drama se odehrálo i v jednotlivcích, kde nastoupil za naše Josef proti Elišce. Josefovi se dařilo dlouhou dobu vést, a pro Elišku to nevypadalo moc dobře. Dokonce prohrávala 8 : 2. Jenže, ona je skutečná a zkušená bojovnice, a tak průběžné skóre nejenom dorovnala, ale nakonec se dokázala ujmout i vedení a to 12:11. Bylo jasné, že konec duelu nebude jednoduchý. Eliška velmi dobře nahodila, ale Josefovi se povedlo, při druhém hodu ujmout vedení, a když Eliška doházela, Josefovi zbývala poslední koule. Bylo pravděpodobné, že bude brát bod, a vyrovná tím výsledek na 12 : 12. Jenže se  tak nestalo. Josef se rozhodl pro riskantní hod, který nebyl vůbec jednoduchý, protože Eliška měla své koule velmi dobře postavené, a hrozilo reálné nebezpečí, že je Josef svým hodem přirazí ke košonku a tím prohraje celý zápas. Josef neváhal a hodil kouli poměrně dost vysoko až za koule Elišky, a druhý bod byl neuvěřitelným způsobem na světě. Tím skončil zápas 13 : 12 pro domácí.  Josef nebyl rozhodně lepší jak Eliška. Jenom mu přálo více štěstí a možná v tom trošičku zahrálo i domácí prostředí.
Celkově vyhrál zaslouženě tým K8 Předhradí 3 : 1. Každý zápas, až na tu jednu smolnou dvojku, byl napínavým od začátku až do konce. Přesto musíme uznat, že tým z Předhradí byl o poznání lepší a vítězství si plným právem zasloužil. Ale, ani my nesmutníme, protože jsme rádi, že se nám dařilo hrát pěkné hry. Navíc byla radost se dívat, jakou soupeř předvádí náramnou techniku. Máme se od nich co učit.
Děkujeme soupeřům za velmi hezké zážitky a za přátelské ovzduší při hře.
Za Sport Kolín, z.s. Josef Musil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář