Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kulová osma - Sport Kolín

Kulová osma - Sport Kolín 4:0
hráno v Předhradí 30.5.2018
2x2 Borovička O.. ,Rovný J. Musil Martin, Musil Josef  13:6
2x2 Borovičková E. ,Matějec J. Vejtruba F., Hanuš Z. 13:6
1x1 Borovičková O. Musil Josef 13:10
3x3 Borovička O. ,Matějec J. ,Rovný J. Vejtruba F., Hanuš Z.,Musil Martin 13:9

 

se všemi týmy naší ligy se už známe velmi dobře, a je příjemné s nimi bojovat, ale přiznám se, že porazit Kolín je mi vždycky nějak nemilé, u nich mi připadá že si prohrát nezaslouží, ať hrají jak chtějí.

ale proto asi hrajeme, je potěšení vyhrát, ale taky se potkávat s kamarády a strávit příjemné odpoledne

Jirka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Josef Musil, 15. 6. 2018 14:50)

Jirko, děkujeme. Moc hezky jsi to napsal, a my si toho velmi vážíme. Stejně to cítíme i my.
Někdy hrajeme super, někdy špatně, no, a někdy něco mezi. Poté, když někoho porazíme, máme velikou radost, ale jen krátce. Vzápětí nám je líto soupeře. Přeci jenom prohrát s námi, není žádný med, a pro soupeře to bývá stresující.
V pétanque jsme o třídu níže, snad proto si můžeme dovolit ten luxus a netrápit se případnou prohrou, k tomu si i užívat sebemenší úspěch. Kdežto naši soupeři jsou svázáni myšlenkou "S těmi ne! Jak by to vypadalo!"
Mnohé naše dosavadní soupeře jsme potrápili v jednotlivých hrách, a nebylo to vždy jen díky posilám, které letos máme. Dokážeme hrát i bez nich. Je nás dost, a každý z nich umí překvapit. Ovšem, každý z nás umí i velmi špatně zahrát. Zatím máme nevyrovnané výkony, což je škoda.
Byl bych moc rád, kdyby se opět všichni uvolnili a brali hru s nadhledem. Musejí si uvědomit, že my jsme bojovníci, a byť jsme o tu pomyslnou třídu níže, tak se nedáme. V tom je naše síla, ale i naděje na vítězství. Navíc se dokážeme radovat i z velmi dobře odehraného zápasu, a to i když se jedná o prohru.
Ještě jednou děkuji za velmi milá slova.
Za Sport Kolín - Josef Musil