Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sport Kolín - Kulová osma

Sport Kolín - Kulová osma 1:3
hráno v Kolíně 24.5.2018
2x2 Šternberg M., Hanuš Z. Borovička O., Rovný J. 10:13
2x2 Musil Martin, Musil Josef Borovičková E., Matějec J. 13:7
1x1 Malá Z. Borovičková E. 8:13
3x3 Musil Pavel., Šternberk M., Hanuš Z. Borovička O., Rovný J., Matějec J. 1:13

 

V prvním kole jsme nastoupili v sestavách Zdeněk Hanuš a Martin Šternberg proti Oldovi Borovičkovi, který hrál s Jirkou Rovným. V tomto zápase, ač naši hráli dobře, tak nestačili na soupeře, a prohráli 10:13. Přesto si neodpustím říci, že v tomto zápase naši byli rovnocennými soupeři.  
Ve druhým zápase, prvního kola, nastoupil Martin Musil s Josefem Musilem proti Elišce Borovičkové a Jirkovi Matějci. Zde se zadařilo nám, a vyhráli jsme 13:7. Stav po prvním kole tedy 1:1.
Následovalo druhé kolo, ve kterém nastoupili za nás Martin Šternberg, Pavel Musil a Zdeněk Hanuš proti sestavě Kulové osmy, ve složení Olda Borovička, Jiří Matějec a Jiří Rovný. 
Jestliže naši byli v prvním kole rovnocennými soupeři, tak ve druhém kole už to neplatilo. Ne, že by naši hráli špatně, to ne. Prostě soupeř byl o třídu lepší, a tomu odpovídal i závěrečný výsledek 13:1 pro Kulovou osmu. Jiné to bylo na jedničkách, kde za nás nastoupila Zuzana Malá proti Elišce Borovičkové. Tam úvodní část patřila jasně nám, ovšem Eliška to nevzdávala, a zabojovala, a to nejenom, že dokázala vyrovnat, ale nakonec i vyhrát 13:8.
Soupeř byl jasně lepší, byť se nám v prvním kole podařilo jeden zápas vyhrát a ve druhém předvádět hezké výkony. Druhé kolo ovšem patřilo celé soupeřovi. My jsme sice prohráli, ale nemáme se za co stydět. Soupeř byl skvělý, vzájemné utkání proběhlo ve velmi příjemné a přátelské atmosféře, za což soupeři děkujeme. Zároveň se těšíme na odvetný zápas, který příští týden s nimi odehrajeme.

Josef Musil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář