Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sport Kolín - PC Sokol Lipník

 
Sport Kolín - PC Sokol Lipník 3:1
hráno v Kolíně 21.5.2018
2x2 Malá Z., Šternberk M. Chalupa J., Vavrovič P. 4:13
2x2 Vejtruba F., Musil Pavel Muzikant J., Salač M. 13:11
1x1 Musil Josef Chaloupek M. 13:11
3x3 Malá Z., Šternberk M., Vejtruba F. Chalupa J., Vavrovič P., Muzikant J. 13:11

 

Soupeř hrál skvěle – umisťoval, vyrážel. Opravdu hezká hra. Vypadalo to s námi špatně. Ovšem, našemu týmu nechyběla odvaha, vytrvalost a hlavně i trošička drzosti, která dokáže divy.
     V prvním kole to bylo 1:1. Ovšem, ve druhém kole jsme nejprve vyhráli jednotlivce 13:11, kde se oba aktéři střídali ve vedení. Už to, že bychom v ten moment sebrali soupeři bod, by byl pro nás veliký úspěch. Ale, dohrávala se ještě hra trojic, kde to s námi nevypadalo nikterak růžově. Soupeř vedl 11:8. Poté se naši ujali vedení v jedné hře, a to jediným (nalepeným) bodem. Normální by bylo vzít jeden bod a jít do další hry. Tedy snížit stav na 9:11. Naši (Malá, Šternbeg, Vejtruba) se ale rozhodli jinak. Franta šel, a plánovaně vyrazil fantastickým hodem košon za všechny soupeřovi koule, čímž vytvořil cca metrový prostor pro doházení zbylých 5 koulí. K vítězství ale stačilo už jen umístění 4, a to se našim podařilo. Tímhle fantastickým závěrem se převrátilo vítězství na naší stranu.
     Náš tým má z výhry velikou radost. Hlavně, když se jedná o tak skvělý tým. Čeká nás odveta, která pro nás nebude jednoduchá. Soupeř má skvělou sestavu, a navíc bude hrát doma.

Josef Musil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář