Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sport Kolín - PCFT Sokoleč

13. 7. 2018
Sport Kolín - PCFT Sokoleč 0:4
hráno v Kolíně 12.7.2018
2x2 Malá Z., Šternberk M. Svoboda J., Faust A. 11:13
2x2 Musil Josef., Hanuš Z. Javůrková H., Provazníková P. 11:13
1x1 Malá Z. SvobodaJ. 1:13
3x3 Musil P., Šternberk M., Musil Josef Javůrková H., Provazníková P., Faust A. 12:13

 

K zápasu:

     Ve čtvrtek 12.7.2018 jsme nastoupili proti PCFT Sokoleč. Věděli jsme, že se jedná o další velice kvalitní tým, a že to s nimi nebude nikterak lehké. To se nám také při hře potvrdilo.
Ve dvojkách za nás nastoupili Zuzana Malá s Martinem Šternbergem proti Honzovi Svobodovi a Tondovi Faustovi. Tento zápas skončil 13:11 pro soupeře. Závěr byl velmi napínavý a naši měli na dosah i možné vítězství. Na druhé ploše se střetli za nás Josef Musil se Zdeňkem Hanušem proti Petře Provazníkové s Hanou Javůrkovou. Že je Petra špičková závodnice, tak to jsme věděli, ale, že Hanka zahraje tak skvěle, to jsme ani netušili. Snad nám to i promine, ale na ní jsme si věřili. O to bylo pro nás větší překvapení, když nahazovala. Její umísťování bylo skvělé. Myslím si, že odehrála s námi snad jeden z nejlepších (pokud ne nejlepší) zápasů v PLP. Soupeřky nás drtili a vedli dokonce 10:1. Pak ale nastal zlom a my se rozjeli. Nejenom, že jsme dotáhli, ale dokonce se ujali i vedení 11:10. Další hrou to soupeřky dorovnaly a daly i bod navíc. Stav 12:11 pro ně. Začala poslední hra. My měli 3 koule, soupeř jen jednu. U košonku naše 2 koule, a před nimi skvělá obrana. Vypadalo to jako jasné vítězství pro nás. To přeci snad ani nej.de dát. Jenže, to by nesměla hodit Hanka nepochopitelně skvělý hod, a vše bylo rázem jinak. Vyražená naše koule a košonek u soupeřek – dvou koulí. Nám nezbývalo nic jiného než vyrážet. Ale ta obrana! Ta tam byla pořád. Zdeněk minul. Josef trefil jednu z koulí. To ale nestačilo. Abychom vyhráli, muselo dojít k vyražení ještě té druhé, a to se nám bohužel nepodařilo. Soupeřky nás zaslouženě porazily 13:11. Pro nás může být útěchou, že jsme nezůstali na tom jednom jediným bodě.
     Ve druhém kole nastoupili do jednotlivců Zuzana Malá proti Honzovi Svobodovi. Tam, byť hrála Zuzka dobře, tak vítězství patřilo jasně Honzovi. Vyhrál vysoko 13:1.
     Na druhé ploše proběhl zápas trojic. Tam nastoupili Martin Šternberg, Josef a Pavel Musilovi proti Tondovi Faustovi, Petře Provazníkové a Hance Javůrkové. Soupeři hráli zase skvěle, proto bylo zvláštní, že jsme velmi dlouho vedli, a to nemalým rozdílem. Soupeř se ale nevzdal, a pořád bojoval. Ke konci, kdy se nám nepodařilo dát vítězný bod, nás nejenom dotáhl, ale i zvítězil 13:12. Z naší trojice zářil Martin, který hlavně závěr hry zachraňoval.
     Závěrem lze říci, že soupeř byl jasně lepší, proto tak těsné výsledky (až na 1), jsou pro nás velikým úspěchem, i když zamrzí, že se nám, při našem štěstí, nepodařilo dotáhnout a ni jeden souboj do vítězného konce.
     Soupeřům blahopřejeme k vítězství. Zároveň jim děkujeme za příjemné a napínavé souboje v ne moc příznivém počasí.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář