Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sport Kolín - Sokol Kostomlaty

19. 4. 2018
Sport Kolín - Sokol Kostomlaty 2:2
hráno v Kolíně 17.4.2018
2x2 Z.Malá, M.Šternberk J.Škorničková, A.Vaňíčková 13:5
2x2 J.Musil, M.Musil D.Šplechtová, H.Vyoral 13:6
1x1 P.Musil D.Šplechtová 3:13
3x3 Malá, Šternberk, Hanuš Škorničková, Vaňíčková, Vyoral 6:13

 

  Ahoj,
     včera jsme odehráli svůj první zápas letošního ročníku PLP s týmem Sokol Kostomlaty.
V prvním kole, jsme byli úspěšnější my, kdy jsme překvapivě vyhráli obě dvojky. Šli jsme tedy s nadějí, že by se nám mohlo podařit zabodovat i ve druhém kole, a tím si vybojovat náš historický úspěch. To se nám ale nepovedlo. Nakonec 2. kolo přeci jenom vyhrál přesvědčivým způsobem ten lepší tým. Tudíž Kostomlaty. Závěrečný stav je tak 2:2, a jelikož soupeři vyhráli „3“, tak berou 2 body a my 1. 
     Pro nás je to veliký úspěch, protože oddíl Sokol Kostomlaty považujeme za jeden z nejlepších týmů v PLP. A uhrát s nimi jeden bod, je pro nás skvělý výsledek.
     Co se týká herní atmosféry, tak i ta byla výborná a přátelská. K tomu nám soupeř ukázal několik skvělých herních akcí. Tou nejpůsobivější jistě byla ta úplně poslední, kdy nám Hynek Vyoral předvedl excelentní vyražení našich dvou koulí s následným rozhodujícím velikým bodovým ziskem. Kdo viděl, žasl.
     Příjemné sportovní chování bylo patrné ve všech hrách, což máme pochopitelně rádi, protože to k pétanque patří. Pokud bych měl hledat nějaké slabiny zápasu, tak snad jenom to, že jsme sice začali v 18,15 hod., ovšem skončili až po 21,30 hod., kdy jsme museli použít naše provizorní osvětlení herní plochy, které nebylo dokonalé, za což se soupeřům dodatečně omlouváme. Již dnes zařizujeme nápravu.
     Děkujeme všem účastníkům za hezké sportovní klání

 

Josef Musil – Sport Kolín, z.s.      

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář